Play-Off finalinin saati değişti

Gazişehir FK ile BŞ Erzurumspor arasında oynanacak Spor Toto 1. Lig play off final maçı 19 Mayıs Cumartesi saat 21.30’a alındı.
Gazişehir FK ile BŞ Erzurumspor arasında oynanacak Spor Toto 1. Lig play off final maçı 19 Mayıs Cumartesi saat 21.30’a alındı.
Konuyla ilgili olarak TFF’den yapılan açıklama şöyle: “Spor Toto 1. Lig’de 19 Mayıs Cumartesi günü saat 21.00’de oynanacağı ilan edilen Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü – Büyükşehir Belediye Erzurumspor Play-Off Final maçının başlama saati değiştirildi.
Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oyananacak ve Spor Toto Süper Lig’e yükselecek üçüncü takımın belirleneceği karşılaşma saat 21.30’da başlayacak.”
VAR hakemleri açıklandı
Spor Toto 1. Lig’de Gazişehir Gaziantep ile Büyükşehir Belediye Erzurumspor arasında oynanacak play-off finalinde görev alacak video yardımcı hakem ve video yardımcı hakem asistanı açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 19 Mayıs Cumartesi günü Bursa Büyükşehir Belediye Stadı’nda oynanacak play-off finalinde video yardımcı hakem olarak Mete Kalkavan, video yardımcı hakem asistanı olarak da Barış Şimşek görev alacak.
Finalin hakemi belli oldu
Spor Toto 1. Lig’de Gazişehir Gaziantep ile Büyükşehir Belediye Erzurumspor arasında oynanacak play-off final karşılaşmasında, hakem Halis Özkahya düdük çalacak.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamada, iki takım arasında 19 Mayıs Cumartesi günü oynanacak karşılaşmada hakem Halis Özkahya’nın görev alacağı bildirildi.
Bursa Büyükşehir Belediye Stadı’ndaki mücadele, saat 21.30’da başlayacak.
Kaynak : http://www.erzurumajans.com/play-off-finalinin-saati-degisti-72772h.htm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir