Demirhan kulübün borcunu açıkladıM.ÖZDEMİR-“İstanbul’da yaşayan Erzurumlu işadamlarında ekonomik destek var mı?” sorusunu da cevaplandıran Demirhan, “arkadaşlar kulübümüze giren para belli. İsim isim yazılı. Maalesef İstanbul’daki hemşerilerimizden bir ekonomik destek almış değiliz. Bizlerde sizler gibi duyumunu alıyoruz. 'dedi

Kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, kulübün borcunu da açıklayan BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Ali Demirhan, şeffaf bir yönetim anlayışında olduklarını, sorulacak her sorunun cevaplandırılacağını belirtti.
BB Erzurumspor’un 3 milyon 200 bin TL gibi bir borcunun olduğunu açıklayan BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Ali Demirhan, 3 Milyon civarında da alacaklarının bulunduğunu belirtti. Her anlamda şeffaf bir yönetim anlayışının hakim olduğunun altını çizen Başkan Demirhan, “Kulübün borcunu merak eden arkadaşlarımız bizlerle irtibata geçsin. Bu anlamda da çok şeffafız. Gelir belli, gider belli. Bir bir hesabını veririz. Şuan itibariyle 3 milyon 200 bin TL borcu olan kulübümüzün 3 milyon civarında da alacağı bulunuyor.” dedi
BİR ÜST LİGE ÇIKTIĞIMIZDA 15 MİLYON KASAMIZA GİRECEK
Öte yandan sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüslediklerinde kulüp kasasına, bir üst lig başarısından dolayı 15 Milyon TL gibi ciddi bir paranın gireceğini hatırlatan Demirhan, “Kulübün gelirini artırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Erzurum’da Asbaşkanımız Murat Aslan’ın ciddi katkılarıyla reklam gelirlerimiz var. Ligin ilk devresini lider kapadık. Sezon sonunu da lider kapatarak şampiyon olmak ve bir üst lige çıkma başarısı gösterdiğimiz için de 15 Milyon TL’yi de alıp kasamıza koymak istiyoruz.” 
İSTANBUL’DAN KANADINDA SADECE LAF VAR
“İstanbul’da yaşayan Erzurumlu işadamlarında ekonomik destek var mı?” sorusunu da cevaplandıran Başkan Demirhan, “arkadaşlar kulübümüze giren para belli. İsim isim yazılı. Maalesef İstanbul’daki hemşerilerimizden bir ekonomik destek almış değiliz. Bizlerde sizler gibi duyumunu alıyoruz. Ama icraat maalesef yok”

Kaynak: http://www.erzurumgazetesi.com.tr/haber/Demirhan-kulubun-borcunu-acikladi/105946