Demirhan İstifa etmem söz konusu değil

ERKHABER / ERZURUM -Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Av. Ali Demirhan, istifa dedikoduları ile ilgili yaptığı açıklamada görevinin başında olduğunu açıkladı. Başkan Demirhan, "İstifa etmem söz konusu değil. Biz Erzurumspor’un şampiyonluğuna odaklanmış takımız" dedi.

"Erzurum'un enerjisini şampiyonluğa odaklayalım"
Basında yer alan dedikodu haberlerine itibar edilmemesini isteyen Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Av. Ali Demirhan, "Geçen sezon şampiyon olan takımımıza takviyeeler yaparak bu sezon ilk defa oynadığımız grupta lider olduk. Erzurumspor’a destek veren Erzurumspor’un gönüllü taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Benim basın mensuplarından tek bir ricam var. Olumlu yöndeki enerjimizi bölmesinler, lider kapattığımız devre arasında maalesef basında ‘istifa’ haberleri yer aldı. Erzurum basından ricam olumlu yöndeki enerjimizi bölmesinler, Erzurum’un enerjisini Şampiyonluğa odaklansınlar. İstifalar olabilir. Biz hukuki bir kurumumuz futbolcularda gidebilir, yönetici de gidebilir, tabii ki verim alamadığımız oyuncuları da gönderebiliriz. Burada duygusallığa gerek yok. İyisini bulduğumuz zaman kaliteli oyuncuları transfer ediyoruz. Biz mesaimizi Erzurumspor’un başarısı için özen gösteriyoruz. Bu mücadelemizi de devam ettireceğiz" diye konuştu.
"Üç önemli futbolcu ile görüşmeleri bitirdik"
Transfer çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten Kulüp Başkanı Demirhan, "Biz Erzurumspor’a başarı odaklı bir takımız. Biz ne yaptığını bilen yönetimiz, ne yaptığını bilen bir ekibiz. Şu anda 6 futbolcumuz ile yollarımızı ayırdık. İnşallah şu anda Dört futbolcu ile görüşüyoruz. Üç futbolcu ile görüşmelerimizi bitirdik. Sonuçlandığında kamuoyu ile paylaşacağız. Beşiktaş’ta genç bir kardeşimiz var. İnşallah bu başarılı kardeşimizi de Erzurumspor’a kazandıracağız. Başta Onursal Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen ile istişare ederek yönetim olarak çalışmalarımızı titiz bir şekilde uyguluyoruz. Bir takım söylentilere itibar etmiyoruz. Erzurumspor’a gönül veren taraftarlarımızın, Erzurumlu hemşehrilerimizin de söylentilere kulak asmamalarını istiyorum. Ben inanıyorum ki, sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz. Son olarak sosyal medyadan desteklerini esirgemeyerek bize güç ve moral katan fedakar Erzurumsporlu taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak : erkhaber.com