BJK'li Eslem Erzurumspor yolundaMURAT ÖZDEMİR-BB Erzurumspor, Beşiktaş’ta forma giyen Eslem Öztürk’le görüşüyor. Kulüp Başkanı Ali Demirhan, görüşmelerin olumlu geçtiğini belirterek, Eslem Öztürk’ün ligin ikinci yarısında Erzurumspor forması giyebileceğini duyurdu.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulüp Başkanı Ali Demirhan, şuanda 3 futbolcuyla görüşmeler yaptıklarını dile getirdi. Defans ve Orta sahaya mutlak takviye yapmak istediklerini belirten Başkan Demirhan, ilgilendikleri isimlerin takımın başarısına ciddi katkı sağlayacak isimler olduğunu belirtti. 
BEŞİKTAŞ’TAN ESLEM ÖZTÜRK ERZURUMSPOR YOLUNDA
Takımın huzuruna kast edecek, disiplinsizlik içinde olan her futbolcuyla yollarının ayrılacağını dile getiren Başkan Demirhan, giden futbolcuların da disiplinsizlik içinde olduğunu ve bu sebeple gönderildiğini belirtti. Her futbolcunun yerinin dolabileceğinin altını çizen Başkan Demirhan, “Bugün Beşiktaş’tan Eslem Öztürk’le diyalog halindeyiz. Ve büyük ihtimal bu transfer olumlu sonuçlanacak. Yine defans bölgesi için iki isimle görüşmelerimiz var. İnşallah olumlu sonuçlanacak ve Erzurumspor’umuzun hedefine katkı sağlayacaklar.” diye konuştu
ESLEM ÖZTÜRK ŞANS BULDUĞU MAÇLARDA 
Beşiktaş’ta zaman zaman ilk 11’de şans bulan Eslem Öztürk, sahadaki performansıyla spor otoritelerinden tam not alan genç yetenek. En son Ziraat Türkiye Kupası 3. Hafta maçında Boluspor’la karşı karşıya gelen Beşiktaş’ın ilk 11’inde sahaya çıkan Eslem, performansıyla takdir topladı. 
Kaynak : http://www.erzurumgazetesi.com.tr/haber/BJK-li-Eslem-Erzurumspor-yolunda/105945