Erzurumsporlu futbolculardan Besim Durmuş'a yalanma

BB Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan'ın Turgutluspor mağlubiyetinin ardından görevden aldığı Teknik Direktör Besim Durmuş, giderayak basın toplantısı düzenleyerek bir takım iddialarda bulunmuştu.


Erzurumajans-BB Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan'ın Turgutluspor mağlubiyetinin ardından görevden aldığı Teknik Direktör Besim Durmuş, giderayak basın toplantısı düzenleyerek bir takım iddialarda bulunmuştu.

Yöneticilerin alınan başarısız sonuçların ardından kulüp tesislerini basarak futbolculara küfürler savurduğunu ileri süren Besim Durmuş, yönetimin futbolculara para ödemediğini de savunmuştu.

Teknik Direktör Besim Durmuş'un iddiaları basında yer alınca ilk tepki mavi beyazlı takımın futbolcularından geldi. Durmuş'un iddialarını yalanlayan BB Erzurumsporlu futbolcular, yönetimin her zaman kendilerine sahip çıktığını dile getirdiler.

Takım Kaptanı Mehmet Albayrak sosyal medya hesabında paylaştığı mesajlarında iddiaların asılsız olduğunu dile getirdi. Albayrak, " Son haftalarda aldığımız başarısız sonuçlar tamamıyla biz futbolcuların sorumluluğundadır. İkinci yarıda çok daha iyi olacağımıza ve şampiyon olacağımıza takım adına söz veriyorum. Kulüp hakkında çıkan ' futbolculara para ödenmediği' gerçek dışıdır. Yöneticilerimizin kulübü basması gibi bir şey söz konusu olmamıştır" ifadelerini kullandı.