Erzurumspor Karlı zeminde ilk antrenmanını yaptı

BB Erzurumspor, 14. hafta Cumartesi günü kendi evinde konuk edeceği Arsinspor hazırlıklarına Erzurumspor Tesislerinde karlı zeminde antrenmanlara başladı.


 

 


Spor Toto 3. Lig'in 1. Grup Lideri BB Erzurumspor, 14. hafta Cumartesi günü kendi evinde konuk edeceği Arsinspor hazırlıklarına Erzurumspor Tesisleri'nde karlı zeminde antrenmanlara başladı.

BB Erzurumspor Tesisileri'nde Teknik Direktör Besim Durmuş nezaretinde yapılan antrenmanda mavi-beyazlı oyuncular, ısınma koşusu ve açma, germe çalışmaları yaptı. Karlı zemindeki çalışmaların ardından oyuncular, kondisyon salonuna geçerek kondisyon ve ağırlık çalıştı. 45 dakika süren antrenman ardından 5-2 top kapma oyunuyla devam etti.

FUTBOLCULAR KARTOPU OYNADI

Mavi-Beyazlı futbolcuların Düzyurtspor maçından aldıkları 3-0'lık galibiyetle moral bulan futbolcuların neşeli oldukları gözlendi. Karlı zeminde zaman zaman ayakta durmakta güçlük çeken futbolcular, antrenmanın ardından kartopu oynamanın keyfini yaşarken, bazı oyuncular da soğuktan korunmak için bere giyindi. Mavi-beyazlı takımın oyuncusu Ferit Eriççi ile Kulüp Malzemecisi Turgay Koca'yı karlı zeminde yatırarak sürpriz doğum günü kutlaması yaptılar. Futbolcular daha sonra toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.

DURMUŞ,'KARLI ZEMİNDE BAŞARILI İDMAN GEÇİRDİK'

Arsinspor maçından üç puan alarak kredi tüketmeden zorlu maratona devam edeceklerini açıklayan BB Erzurumspor Teknik Direktörü Besim Durmuş,' Maç saatine kadar çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu gün karlı zemin olmasına rağmen başarılı bir idman saati geçirdik. Arsinspor maçından mutlak üç puan alarak hanemize üç puanı yazdırmak istiyoruz.' diye konuştu. - ERZURUM